Čítanie spôsobuje poruchy erekcie

Pridané: Štvrtok, 21 Jún 2012 17:40  |  Napísal Danoboss

The Bots and the BeesPanamská džungla. Je nad slnko jasné, že elitný sniper sa skrýva niekde v hustom zelenom poraste. Cítite ho, vnímate ho. Napätie prechádza do strachu. Do strachu z najhoršieho... Do strachu že ten starý film s Tomom Berengerom už nedopozeráte. Musíte písať aktuálku. Áno je pravda, že ste si dali predsavzatie, že už na to serete. Ale potom ste mali ten osudový telefonát:

 

Počúvaj nejde mi Futurama. Začo ja platím ty geňo vyjebane skurveté? Jak ťa chytím tam do matky piči, ak do 5 minút nedáš aktuálku, ti pysky rozbijem aj s tvojim šéfom aj s tvojou matkou. Daj aktuálku - lebo keď nie, pojdem dnuka... si mater pojebete! A buďte radi, že vám len nadávam a že nie som tam priamo v redakcii. Buďte radi a toto číslo si nechajte po pamäti, lebo keď dnuka vojdem, hlavy vám pozbíjam všetkým a môže tam byť aj Herkules dopiči medzi vami, dobre?... a robte tak aby som to mal čím skôr... lebo ja z toho žijem... ty hlúpa piča!

Hold som romantik a takejto prosbe som nevedel povedať nie a teda píšem. Otázka je tu ale na vás. Toto je to, na čo ste tak dlho čakali? On po dvoch rokoch napíše aktuálku a je to takáto sprostosť? Skopírovaný Antík? Odpoveď je jasná, na vine ste vy - v prvom rade si musíte uvedomiť, že Futurama je náročný žurnalistický žáner a že dva roky rozhodne nestačia na napísanie kvalitnej aktuálky, v druhom rade nejaký iný pseudoargument bez štipky logiky. Napadá ma kopec vecí čo ešte napísať. Niektoré sú mi ale príliš povedomé a teda predpokladám, že som ich už napísal, tak to radšej nechám tak a úvod ukončím.

Nejaké info k novej sérii: 20. júna boli odvysielané dve nové epizódy: The Bots and the Bees, ktorý pojednával o synovi ktorého Bender splodil s nápojovým automatom a Farewell to Arms. Z prvého z týchto epizód pochádza aj obrázok aktuálky a na oba tieto diely tu dúfam v najbližšej dobe budú titulky od Bakelita.

O týždeň, 27. júna sa dočkáme epizódy Decision 3012, 4. júla zas epizódy The Thief of Baghead. 11. júla nás poteší epizóda Zap..., ale to je vlastne jedno, aj tak si to nezapamätáte a navyše nikto tie aktuálky až takto ďaleko nečíta, kľudne sem môžem napísať, že administrátorske heslo sú štyri jedničky, aj tak si to nikto neprečíta a keby aj áno nebude vedieť v akom poradí ich má zadať.

Svoje vecné postrehy, rady a odporúčania môžete napísať do komentárov tejto aktuálky. Prípadne na kus toaleťáku, ktorý spláchnete do záchoda, efekt bude rovnaký, čítať to nebudem. Kurva, povedal som si, že táto aktuálka bude bez vulgarizmov a zas som to dojebal :(

PS: pozrite sa do súkromnej správy...


Zdieľajte tento článok:
     Pridať na Facebook      Pridať na Twitter      Pridať na jagg.cz      Pridať na Linkuj.cz      Pridať na vybrali.sme.sk
(4 hlasov, priemer 5.00 z 5)

Len registrovaný užívatelia možu pridávať komentáre!