O autoroch

Na rozdiel od mnohých iných stránok sme Futuramu.sk od začiatku brali ako tímovú záležitosť a na jej tvorbe sa výraznejšou mierou podieľali desiatky, nevýraznejšou možno aj stovky ľudí.

Za súčasný tím sú to:

DanobossDanoboss - 23 rokov

Duchovný vodca projektu, koordinátor činností, rozhoduje v podstate o každej zmene, ktorá sa na stránke udeje, tvorca mnohých sekcii a pár obrázkov a samozrejme drvivej väčšiny aktuálok. V súčasnej dobe zastáva najmä pozíciu manažera, ktorý pri rozdeľovaní všetkej tej práce ani nemá čas aby nejakú sám spravil.

 

RoBmn79RoBman79 - 18 rokov

Danova pravá ruka (v neerotickom význame), spolurozhoduje o projekte, tvorca mnohých sekcii, nahadzovanie obsahu do menu, súborov na ftp - to najpraktickejšie čo môžete mať.

 

MaxMax - 22 rokov

Hlavný programátor Futurama.sk - nahadzovanie celého redakčného systému, všetkých pluginov, neúnavný inovátor, tvorca mnohých skriptov a vylepšení, nahadzovanie obsahu, guru redakčného systému Joomla, patrí do trojice ľudí (Dano, Rob, Max) bez ktorej sa v podstate žiadna väčšia aktuálka nezaobíde.

 

MatioMatio - 20 rokov

Tvorca pôvodného aj súčasného designu stránky a mnohých obrázkov ale aj wallpaperov na stránke, pomoc s propagáciou webu a ochota zúčastniť sa na každej (často šialenej) snahy Futurama.sk spraviť nejakú absurditu. Je tvorcom najlepšej slovenskej (a podľa mňa aj českej) stránky o Simpsonovcoch - www.simpsonovci.com

 

danobossBlbeček - 18 rokov

Ak by sme mali bez preháňania povedať koľko % obrázkov do aktuálok je od Blbečka, tak by to oscilovalo okolo čísla 99,999999. Takisto mu vďačíme za mnohé obrázky v rôznych sekciách a samozrejme za mnoho wallpaperov.

 

ShadoWShadoW - 23 rokov

Najprepnutejší, najzávislejší, najlinuxovejší itčkár na svete. Jeho vedomosti o počítačoch siahajú od najmodernejších aplikácii o ktorých len vývojari uvažujú, že o nich začnú rozmýšlať až do histórie abakusu. Bez problémov programuje len v jedničkách a nulách, pretože ako sám hovorí - "programovacie jazyky sú pre lamy", zhadzuje servery Googlu, napáda severy Pentagonu a pritom všetkom si nájde čas robiť stránku o South Parku a samozrejme robiť našej stránke IT konzultanta, programátora, pomocníka, správcu serveru, zálohovača, bezpečnostného analytika, poskytovateľa Counter-Strike serveru... ShadoW ďakujeme ti a je nám ľúto, že si kvôli našej  stránke nikdy nenájdeš holku, ktorá by ťa zasvätila do tajov sexu.

 

Lister88Lister88 - 22 rokov

Mysleli sme, že Listera zneužijeme iba ako rippera českých epizód Futuramy z Primy Cool.

 

BogxpBogxp - 20 rokov

Tvorca rôznych wallpaperov, obrázkov a všetkého čo len okrajovo súvisí s grafikou.

 

UrnaUrna - 20 rokov

Redaktor webu, opravy chýb, správa komentárov a mnohé iné bohumilé činnosti.

 

Naši padlí bratia:

Čas ide ďalej a s ním odchádzajú a prichádzajú rôzni ľudia, čo sa podieľajú/podieľali na tvorbe tejto stránky. Medzi tých čo už to s nami vzdali patrí:

Pán X (tvorca veľkého množstva grafiky),

Poník (niekdajší druhý najdôležitejší člen stránky - tvorca grafiky, textu ale aj rôznej časti kódu starej verzie, zvukov, hudby, hier...),

Swet (niekoľko wallpaperov),

Vivko (niekoľko obrázkov v rôznych sekciach),

Ardo (tvorca veľkého množstva postáv plus veľa vecí do angličtiny),

Bambulka (korektorka),

Das Fas (úvodné vtipy, preklady z ENG),

Davey (Komixy),

Joe (niektoré postavy, hlášky, preklady z ENG aj do ENG),

Dr. Nick (tagovanie),

Dier170 (obrovská otrocká práca s tajnými jazykmi vo Futurame, sekcia tvorovia Futuramy),

Eskalante (obaly, wallpapery, fanart),

Hanny (obaly),

Lukoch (titulky, spoilery),

Veľký Muftu (rasy a národy, preklady z eng),

Mochy (opis postáv, preklady do eng),

Resist (tvorca wallpapeov a videi),

Skunk (tvorba opisov epizód, spoluautor "porovnania so Simpsonovcami", opisy špeciálnych prístrojov, hlášky z Futuramy).